Hej moi drodzy! Ostatnio miałem małe problemy z dodawaniem postów, blog trochę wariował, ale dzisiaj już nadrobiłem wszystkie posty, więc mam nadzieję, że będziecie zadowoleni.

Dzisiejszy post będzie o … płaszczach !

Lista 5, których każdy z nas powinien mieć (szczerze powiedziawszy mam tylko 2 z nich, ale odkładam na kolejne 🙂

1. Czarny płaszcz.
Nigdy nie powinien opuścić naszej szafy, głównie ze względu na to, że jest klasyczny, niezobowiązujący, idealny na spotkania biznesowe, randkę albo po prostu założony na zwykły dres również wygląda bardzo korzystnie.

5854352800_2_1_1zara

2. Beżowy płaszcz
Był modny również rok temu, ja swój kupiłem za 199 PLN w h&m, akurat podczas zimowej obniżki cen. Wiele sklepów internetowych oferuje różnorodne kamelowe płaszcze, zazwyczaj nie różnią się bardzo krojem a składem. Jeśli chcecie aby Wasz płaszcz nie był zbyt szorstki, powinniście wybrać model z domieszką kaszmiru, jednak trzeba się liczyć z wyższą ceną.

hmprodh&m

3. Płaszcz ze wzorem w pepitkę.
Kiedyś nie odważyłbym się założyć takiego płaszcza, pamiętam jak dwa lata temu nie było w ogóle takich wzorów na męskich działach, pepitka była kojarzona jedynie z damskimi produktami. Teraz jednak jest inaczej. W h&m, w zarze czy innych sieciówkach z pewnością znajdziecie różnorodne egzemplarze z tym wzorem.

hmprod-3h&m

4. Szary / popielaty.
Ten kolor jest jednym z moich ulubionych, szczerze powiedziawszy swój granitowy płaszcz mam już od ponad roku i raczej nie będę go sprzedawał. Mam do niego sentyment. Mimo składu (100 procent wełna) muszę założyć na siebie dużo warstw, aby nie było mi zimno, takie już są uroki zimy.

tm87j84ngry_zoom_m_1
5. Ciemno zielony / oliwkowy / butelkowozielony.
Jeden z tych trzech odcieni powinien zawitać w Waszej garderobie. Ten kolor będzie idealnie pasował do bordowego, brązu, czerni czy szarego.

hmprod-2
Tak naprawdę dopiero ostatnio zauważyłem coraz większą różnorodność w wyborze kolorów niż kiedykolwiek wcześniej. Mężczyźni, w szczególności Ci młodsi, zwracają coraz większą uwagę na to co zakładać, a także na metkę, czy to dobrze? Zobaczymy w następnym roku.

Chłopaki, jeśli wpis Wam się spodobał, piszcie w komentarzach!! : )

W najbliższym czasie napiszę Wam o pomyśle na prezent dla waszych bliskich.

Zobacz również

3 comments

Reply

Bardzo ciekawy post , dzięki Radek !! Czekam na więcej

Reply

Super Post!!! Może stworzyłbyś taki z innymi częściami garderoby?? <3

Reply

Zainteresował mnie ten post po mimo tego że nie zbyt lubię chodzić w płaszczach. Dzięki temu postowi moja garderoba zyska 5 nowych płaszczy.
Wielkie dzięki Radku.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.