Hej!
Bardzo się cieszę, że mogę się z Wami podzielić nowym projektem, który realizuję wraz z marką Olympus. Nie mogłem się doczekać, żeby podzielić się z Wami moim nowym pomysłem.
Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad nową kategorią (tym razem obiecuję, że będzie systematycznie prowadzona) na blogu.
Zawsze chciałem rozszerzać bloga w kategorii lifestyle, z tego powodu stworzyłem nowy dział: „spots„.
Co miesiąc na blogu będą się pojawiać miejsca – według mnie ciekawe, godne polecenia i sprawdzone, a także takie, w których byłem raz i urzekły mnie tak mocno, że wstawię tutaj zdjęcia. Postaram się pokazać Wam restauracje, bary, studia tatuażu czy muzea z Warszawy i nie tylko, gdzie czułem się jak u siebie.

Pierwszym takim miejscem (sprawdzonym już kilkakrotnie) jest studio tatuażu Black Star Studio

Wszystkie tatuaże (prócz jednego) były robione właśnie w tym miejscu. Moja dobra znajoma poleciła mi to miejsce (jej mąż jest właścicielem tego studia), więc z polecenia udałem się, aby zrobić sobie wymarzone tatuaże.
Moja pierwsza wizyta w Black Starze miała miejsce rok temu w styczniu, gdzie jednego dnia postanowiłem zrobić sobie aż cztery tatuaże (każdy ma dla mnie mniejsze bądź większe znaczenie). Przez cały rok po zrobieniu tatuaży myślałem o kolejnych i w końcu zebrałem się w sobie i poszedłem zrobić kolejne cztery.
Samo studio w sobie jest ładnie zrobione, dużo zmieniło się przez ten rok. Sami tatuażyści są zawsze uśmiechnięci i rozmawiają podczas robienia tatuażu i zapomina się o jakimkolwiek bólu i czas mija bardzo szybko.
Wielu z Was pyta w komentarzach, na live stream’ach o moje tatuaże, jakie mam, gdzie i co dla mnie znaczą.  Nie ma tutaj wszystkich, ale jest większość, to dobra okazja, żebyście zobaczyli jak to wygląda z drugiej strony. O wszystkich opowiem Wam kiedyś na moim kanale na YouTube 🙂
Razem z marką Olympus pomyśleliśmy, że fajnie byłoby pokazywać Wam te ciekawe miejsca robiąc zdjęcia nowym aparatem Olympus Pen F. Jest poręczny, wygodny i super wygląda!

Koniecznie dajcie mi znać czy podoba Wam się nowy wpis i to miejsce i co sądzicie o nowej kategorii spots 🙂

PS. ten post jest na marzec, bo po prostu z braku czasu nie byłem w stanie go wstawić wcześniej.

Dzięki Black Star i Olympus za fajne foty, więcej projektów już wkrótce !!
Wyczekujcie ciekawych postów z Olympusem pod koniec każdego miesiąca 🙂

Zobacz również

6 comments

Reply

Stworzyliście świetny nowy projekt 🙂 Ciesze się, że będę mogła poznawać nowe miejsca polecane przez ciebie , które z pewnością odwiedzę. Teraz juz wiem do jakiego studia się wybiorę aby zrobić swój pierwszy tatuaż 🙂

Reply

ooo to super ! zgłoś się do Pawła – miły sympatyczny i szybko robi mega fajne tatuaże !

Reply

Bardzo ciekawy pomysł i fajna realizacja.
Sam uwielbiam markę olympus, a Pen F to już moje fotograficzne marzenie!
Będę czekał z niecierpliwością na kolejne wpisy.
Zapraszam na ig: arturberek ( tam moje fotograficzne prace 🙂 )

Reply

naprawdę nie miałem lepszego poręcznego aparatu

Reply

Bardzo fajny pomysł Radziu?

Reply

<3

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.