Hej! Jak co wtorek dodaję zdjęcia Klaudii w moich stylizacjach, tym razem mam dla Was niespodziankę w postaci video! Zapraszam Was do oglądania nowego lookbook’a z Klaudią w moich stylizacjach, piszcie co sądzicie ? : )

Zobacz również

6 comments

Reply

Radek na tak znano osobę w Polsce i w niektórych miejscach na świecie jako jesteś , nie powinieneś za przeproszeniem się tak błaźnić, 2-3 lata góra ludzie zapomno o tobie, bo tak naprawdę nic nowego się nie dowiadujemy. a ludzie żeby śledzili jakoś znano osobę musza mieć ciekawość a ubrania jak się ubrać daj spokój, so profesjonalne europejskie strony internetowe
a ta żuta koszulka jeszcze do tej szarej kurtki daj spokój ;), ale i tak cię podziwiam bo dałeś radę w top model a nie jako projektant mody/ stylista a ten kto się zna to dobrze wie ze to nie to samo.
Pozdrowienka

Reply

to tylko twoje zdanie : )

Reply

ML, nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek wziął sobie do serca Twoją opinię, jeżeli nawet nie potrafisz poprawnie napisać słowo „żółty”.

Reply

Nie zgadzam się.
Radek się wcale nie błazni.
Moda to też hobby i tez ludzie się nią interesują a jak ty nie to tw problem.
Ja Radka baaardzo podziwiam jest dla mnie wzorem
i nwm jak ty ale ja się bardzo dużo dowiedziałam o modzie z tego bloga.
Takto nawet nie spoglądał am jak się ubieram ale dzięki temu blogowi spojrzałam na mój styl ubierania z innej strony i bardzo dużo rzeczy mi się przydało których się tu dowiedziałam.
I mam nadzieje że Radka kiedyś spotkam 🙂 bo jest moim ulubionym blogerem
Pozdrawiam ^^

Reply

przecież każdy ma prawo prowadzić bloga i pokazywać na nim swoją interpretację mody, ja lubię oglądać tą Radka i za 2-3 lata też będę oglądała 😉

Reply

Bardzo mi się podobało ! ! Śliczna kurtka ! <3

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.