Witajcie kochani!
Wielu z Was pytało kiedy zdecyduje się na zrecenzowanie pokazu Roberta Kupisza, więc o to jest 🙂
Robert Kupisz – poprzednia kolekcja (Ocean, którą również opisałem na blogu) trochę mnie rozczarowała, nie byłbym skłonny zainwestować złotówki dla tej marki. W tym sezonie projektant bardzo się postarał, aby przyciągnąć do siebie wielu klientów, nawet tych, którzy wcześniej nie lubili jego projektów.

Jak co roku tłum celebrytów spotkał się w Soho Factory na jedno z ważniejszych wydarzeń w sezonie. Pokaz Roberta to niezwykła okazja aby poznać najciekawszych ludzi z showbizensu, porozmawiać z projektantem, który rozmawia z dziennikarzami, gośćmi i sam bawi się na after party tańcząc ze wszystkimi – jak to mówią – najlepszy after jest zawsze po pokazie Roberta Kupisza.

Projektant w tym sezonie zaczerpnął inspiracji z Tatr oraz górali tam mieszkających. Moim zdaniem poprzez pokaz chciał trochę przekazać powoli umierającą kulturę górali i podziękować jej za wkład w Polską historię.
Jak co sezon nie mogło zabraknąć bluz oversize z logo projektanta, bezbłędnie fantastycznych skarpet (które podobały mi się najbardziej ze wszystkich dodatków), sportowych puchówek czy dresowych spodni. Każda modelka miała zaplecione warkocze co dodatkowo wzbudzało wiele wspomnień z gór u odbiorcy. Szczerze powiedziawszy wiele z tych rzeczy chciałbym mieć w szafie.
Moimi ulubieńcami są ogromne kożuchy, jeansowa ocieplana kurtka, sztuczne futro, męskie (a także damskie) koszule.
Osobiście nie podobały mi się za bardzo futrzane czapki, może i są ciepłe i idealne na zimę, jednak raczej bym ich nie założył, tak naprawdę to chyba jedyna rzecz, która za bardzo mi się nie podobała.

Aktualna kolekcja Roberta Kupisza to moim zdaniem najlepsza jaką dotąd miał, z jednej strony zapomina się od razu o poprzednich, trochę mniej udanych projektach, a z drugiej podwyższył sobie poprzeczkę na przyszły rok. Co przyniesie następna kolekcja? Zobaczymy.

Kilka sylwetek z kolekcji:

zdjęcia by AKPA

Zobacz również

4 comments

Reply

Bardzo podoba mi się ten post 😉
Pozdrawiam

Reply

Najlepszy

Reply

Genialny

Reply

Na mnie pokaz zrobił ogromne wrażenie 🙂 Kupisz to jeden z najlepszych projektantów w Polsce!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.