Hej !
Tak jak już wcześniej Wam pisałem – co miesiąc na blogu będą się pojawiać posty w kategorii „spots” – czyli miejsca w których bywam i są według mnie godne polecenia.
Razem z marką Olympus wybieramy miejsca w Warszawie – i nie tylko, gdzie warto bywać!

Tym razem chciałbym Was zaprosić do bałkańskiej restauracji Banjaluka, która znajduje się w centrum Warszawy, a konkretnie na ulicy Szkolnej 2/4. Idąc w kierunku restauracji już od razu czuje się ten inny klimat – poprzez świecące lampki, stare meble oraz rowery, które można za darmo wypożyczyć!
Wchodząc do restauracji czuje się klimat tego miejsca. Sama w sobie karta zawiera głównie bałkańskie dania oraz ciekawe przystawki. Sam nie wiedziałem się na co zdecydować, bo dostępnych jest dużo dań, więc zapytałem managera lokalu o polecenie jakiegoś dania.
Tym razem wybrałem burgera z wołowiną oraz Cafe Romano. Szczerze dawno nie jadłem tak dobrego burgera i nie zjadłem go całego, bo to ogromna porcja.
Wygląd restauracji w środku jest bardzo klimatyczny, poprzez brak światła dziennego (jedynie przy stolikach zlokalizowanych przy oknie jest jasno) czuje się przytulną atmosferę.
Tak jak w poprzednim poście przygotowałem dla Was zdjęcia z tego miejsca. Co sądzicie?
Już za miesiąc przygotuję dla Was kolejny wpis z tej kategorii!!

Serduszkujcie i komentujcie jeśli wpis Wam się podoba 🙂

wszystkie zdjęcia zrobione aparatem Olympus Pen F 🙂

Zobacz również

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.