Przeglądając zagraniczne trendy oraz uliczną modę zauważyłem tendencję do zakładania dwóch koszul jednocześnie, bardzo mi się to spodobało, więc spróbowałem wystylizować Klaudię w podobny sposób.
Latex w tym sezonie to hit numer jeden. Latexowe spodnie, buty, kombinezony, czy płaszcze. Połączenie eleganckich męskich koszul z rockowymi spodniami wygląda naprawdę ciekawie. Co myślicie o takim mixie?

fot. Mateusz Grzelak modelka Klaudia Kupiec

koszule – zara man
spodnie – zara
buty – mango

Zobacz również

7 comments

Reply

fajnie oglądało się dzisiejsze snapy i życzę ci aby ta strona stała się prawdziwą platformą (już i tak nie wygląda jak blog tylko profesjonalna modowa strona). a może kiedyś stworzysz z niej nawet magazyn?

Reply

bardzo Ci dziękuję za miłe słowa, dzięki Wam tak naprawdę mam motywację, aby to wszystko prowadzić : )

Reply

Mam Sprawę i tylko ciebie moge się poradzić. … Mam tylko 160 cm wzrostu… Wszyscy uważają ze mam idealna figure i praktycznie wszystko co do modelingu potrzebne.. Ale według mnie mój wzrost jest nie oodpowiedni. chociaż często koleżanki podaja mi przykłady kobiet ktore także są niskie a jednak są modelkami np. Kim Kardashian 🙂

Reply

hmm wiesz, kim kardashian jest bardziej celebrytką niż modelką, w modelingu 173 to takie minimum, jeśli jesteś młoda to będziesz jeszcze rosła, spróbuj z foto modelingiem, albo zgłoś się do agencji, często niestety wzrost jest ogromnym problemem nawet jeśli ktoś jest super piękny.

Reply

Hmmmm mi osobiście, tak pół przez pół podeszły te dwie koszule, całość fajnie wygląda, ale jednak 🙂

Reply

w sumie nie każdemu to się podoba, przygotuję podobną stylizację, może nie jesteś przekonana przez to, że było trochę ciemno i nie mieliśmy zbyt dużo czasu na zdjęcia, jednak przygotuję wpis z trendami właśnie w tej tematyce, żebyś mniej więcej zobaczyła jak to fajnie wygląda : )

Reply

Awesome 🙂
Regards
Walkindiscount.com

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.