Rok 2016 dobiega końca.  Sylwester to idealna okazja, aby włożyć na siebie olśniewające, pomysłowe kreacje, na które nie skusilibyśmy się w dniu powszednim. Przygotowaliśmy dla Was sylwestrowy wpis, aby pomóc Wam w doborze stylizacji. Odszukane przez nas ubrania odnajdziecie w ogólnodostępnych sklepach. Mamy nadzieję, że każdy odnajdzie coś dla siebie i zainspiruje się naszymi propozycjami, przez co wkroczy w nowy rok z modowym akcentem. Życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym roku!

Pull&Bear, 199 PLN

Pull&Bear, 119 PLN

Zara, 139 PLN

Zara, 199 PLN

Bershka, 159 PLN

Zara, 199 PLN

Zara, 119 PLN

Mango, 199 PLN

Bershka, 69 PLN

Mango, 139 PLN

Orsay, 159 PLN

New Year’s eve inspirations:
Wielu z męskiego grona czytelników pisało do mnie maile w sprawie sylwestra. Wiem, wiem, zostało mało czasu jednak sieciówki mają teraz tak dobry asortyment, że nie trzeba kilku dni szukania, aby znaleźć coś dla siebie.
Normalnie poleciłbym po prostu garnitur i ciekawy t-shirt lub koszulę, albo klasycznie czarne spodnie i marynarkę.
Zarówno u kobiet jak i u mężczyzn cekiny, welur i aksamit są teraz bardzo modne, dlatego najchętniej wybrałbym marynarkę właśnie cekiny czy welurową.

Najciekawsze egzemplarze ma Zara, a te wymienione są aktualnie w przecenie.życzenia noworoczne dodam na swoich kanałach social media (fb oraz instagram dziś wieczorem lub jutro), a na snapchacie będzie wszystko na żywo 🙂

Zobacz również

One comment

Reply

Pytanie czy faktycznie sylwester zawsze wymaga błyszczących, efektownych strojów? Większość osób pewnie spędza go na domówkach, gdzie wyglądać to może co najmniej śmiesznie 😉

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.