układanka radek pestka

Pierwszy raz w historii mojego bloga co miesiąc postaram się publikować serię „ulubieńcy miesiąca”, a konkretniej kosmetyki, książkę, czasami dodatki, które poznałem i przez jakiś okres stosowałem.

Możecie przeczytać moją opinię na ich temat tutaj, a z czasem większość tego typu rzeczy pojawi się na moim kanale na Youtube 🙂

Pierwszy raz zrobiłem też układankę – jak prawdziwy bloger. xd

Postanowiłem sobie, że zacznę czytać regularnie książki. Prawdą jest, że ostatnio nie miałem czasu, stwierdziłem jednak, że naprawdę warto poszerzać swoje horyzonty i pogłębiać edukację, szczególnie w bliskiej mi tematyce.

Dzisiaj zabrałem się za „1oo lat mody męskiejCally Blackman. Książka stanowi swoiste kompedium, jest bardzo przekrojowa i zawiera mnóstwo inspirujących zdjęć. Ponadto jest niesłychanie estetyczna. Szczerze polecam ją wszystkim, dla których moda to coś więcej niż chwilowy trend.

Wiele osób pytało mnie, jakich kosmetyków używam; dziś jest idealna okazja by przedstawić moje ulubione produkty. Zdecydowanym hitem tego sezonu są perfumy unisex Calvina Kleina CK2, przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nie tylko zapach ale i design jest zachwycający. Na  układance zamieściłem też gumę do włosów got2b firmy Schwarzkopf; nie używam jej codziennie, ale jest niezmiernie przydatna przy układaniu włosów – jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. O moje włosy dba też olejek arganowy mokosh, po intensywnej koloryzacji pomógł mi je zregenerować. Obok jest dezodorant Fahrenheit z Diora. Przez wielu krytykowany za „zbyt męski zapach”, co mnie nie odstrasza a ujmuje.  Nivea jest klasykiem, a bez nawilżającego kremu do rąk Hydro z Colway nie ruszam się z domu, bo ręce mam non stop suche  😉 Wiosna nadchodzi a wraz z nią słoneczna pogoda, dlatego niezbędne stają się przeciwsłoneczne Raybany.

A jakie są wasze ulubione produkty?

Następna układanka pojawi się już za miesiąc 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.