Siemka !

Dawno mnie tutaj nie było.
Poprzez sporo pracy nad naszym nowym blogiem: Double Air nie potrafiłem skoncentrować się na swoim. Jak wiecie co jakiś czas zapraszam różnych blogerów do współpracy w ramach projektu
We Are Bloggers
(pod tym likniem możecie znaleźć wszystkie wpisy w tej kategorii).
Moim celem jest pokazanie różnorodności blogerów. Każdy z nich ma inny styl, inaczej widzi i reprezentuje modę. Wielu z nich robi to hobbistycznie, a dla innych (tak jak dla mnie) jest to praca – źródło utrzymania.
Ash Plum Plum – Asię Biernacką – poznałem na początku na instagramie, który jest bardzo dopracowany i przejrzysty, spotkaliśmy się i widywaliśmy na różnych eventach czy press day’ach i widząc zawsze nienagannie ubraną Asię uznałem, iż warto zaprosić ją na zdjęcia na bloga.
Styl Asi jest prosty i przemyślany. Kluczem do sukcesu są dodatki ekskluzywnych marek, które oboje bardzo sobie cenimy.

Moja stylizacja jest nieco odważna – postawiłem na białe botki, które ostatnio upolowałem w sklepie vintage – ostatnia sztuka (i to o rozmiar mniejszy niż moja stopa, jednak czego się nie robi by dobrze wyglądać) oraz czarne elementy ubioru, które tworzą, moim zdaniem, idealną całość.

Asia wybrała atłasowy garnitur, o którym więcej możecie przeczytać na jej blogu oraz wyjątkowe dodatki. Aby cały outfit nie był zbyt elegancki Asia połączyła go z białą koszulką.

Razem z Ash mamy ogromną nadzieję, że nasze stylizacje oraz zdjęcia radkprzypadną Wam do gustu, zapraszamy Was na nasze kanały, abyście zobaczyli jakie pasje nas łączą.

zdjęcia – niezastąpiony Mateusz Grzelak

Ja:
kurtka – misbhv „sonic you”
koszulka – H&M
okulary – Ray Ban ®

spodnie – Zara
pasek – Gucci
buty – Cheap Monday

Ash:
marynarka i spodnie – H&M
koszulka – Lee®
torebka – Coccinelle
okulary oraz buty – Gucci
kolczyki – Tally Wejl

Zobacz również

4 comments

Reply

Cudo! Stroje nie dość, że są ładnie skomponowane pojedynczyo to jeszcze nawzajem sie dopełniają i do siebie pasują! Zdjęcia są tak cudne, że nie mogę się napatrzeć!❤

Reply

Zdjęcia – rewelacja! Asię odwiedzam trochę częściej, u Ciebie jestem pierwszy raz, ale na pewno nie ostawiani! Zapraszam również na mojego bloga http://www.szafainspiracji.pl

Reply

<3

Reply

Twoje białe botki świetnie dodają sznytu całej stylizacji! Wow!
Oboje wyglądacie świetnie 🙂
Pozdrawiam,
Ewelina

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.