Hej! 🙂
Uznałem, że czas napisać trochę więcej niż jedno zdanie. Jak wiecie z moich social mediów u mnie sporo zmian, głównie w życiu prywatnym. Tak naprawdę chyba los chce, żeby moje życie zmieniało się praktycznie co rok.
Od dobrych kilku lat prawie co roku zmieniam miejsce zamieszkania, czasem częściej. Tej wiosny przeprowadzam się ze swojego mieszkania (nadal w Warszawie) do jakiegoś nowego tym samym zaczynając pewien nowy rozdział w życiu. Z jednej strony to dobrze, a z drugiej pojawia się stres i negatywne emocje z powodu wielu zmian.
Na przełomie marca i kwietnia – a głównie w kwietniu pojawią się nowe ciekawe projekty, na które poświęciłem trochę więcej czasu – stąd brak mnie w social mediach.
Mogę jedynie zdradzić, że będzie to coś ciekawego co mam nadzieję się Wam spodoba.
Może teraz trochę o stylizacji:
Jak pewnie zauważyliście powoli zaczynam ubierać się głównie w luźne, oversize rzeczy, trochę się z tym utożsamiam lubię gdy płaszcz, szalik ładnie układają się na zdjęciach.  Spróbowałem także założyć marynarkę w trochę niekonwencjonalny sposób, mam nadzieję, że zdjęcia Wam się podobają.

Co sądzicie ? 🙂

zdjęcia: Mateusz Grzelak

płaszcz – mills
kurtka skórzana – h&m studio ss17
marynarka – vintage
koszulka – comme des garçons play via LAURA BOUTIQUE
spodnie – new look man
koszula – zara man
czapka – hazel
szalik – solar
torba maks miuk london
buty – dr. martens

Zobacz również

One comment

Reply

Bardzo nowoczesna i świetna stylizacja. Przeprowadzki bywają różne. Oby w lepsze miejsce. Każda nowa stylizacja jest jeszcze lepsza niż poprzednie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.