Jak te tygodnie szybko mijają. Już jutro ostatni dzień miesiąca, dla mnie miesiąca skrajnie innego niż sobie wyobrażałem.
Wydawało mi się, że będę bardziej pozytywnie nastawiony do życia, że mój nie zawsze wielki optymizm urośnie i nie będę o sobie myśleć w kategorii tego gorszego. Na szczęście mając przy sobie bliskie osoby zawsze wypływa się na powierzchnię i da się w miarę normalnie funkcjonować nie myśląc o nieszczęściach.
//
Ostatnio coraz bardziej przykładam się do moich stylizacji, no może nie planuję ich z tygodniowym wyprzedzeniem (w tym przypadku dostałem ubrania pół godziny przed zdjęciami), ale staram się szukać nowych, ciekawych rzeczy – nawet wśród młodych projektantów, bo wiem, że to oni w przyszłości będą kreować polski rynek tak jak dzisiaj robi to Jemioł, La Mania czy Mariusz Przybylski. Kiedyś ich nie będzie i ktoś będzie musiał ich zastąpić. Tak mi się wydaje.
Dopiero teraz naszła mnie dziwna myśl:
„Kiedy za granicą umiera projektant, zastępuje go (zazwyczaj) ktoś z rodziny, lub dyrektor kreatywny, bądź ktokolwiek inny i dokańcza projekty lub tworzy nowe i nadal pracuje nad rozwojem marki. Czy w Polsce byłoby tak samo?”
Dobre pytanie prawda?

PS: Dajcie znać co sądzicie o stylizacji i fotkach, buziaki, dzięki za live stream dzisiaj na Instagramie.
Tak jak mówiłem, co tydzień w poniedziałki możecie spodziewać się właśnie transmisji na żywo na mojej grupie na facebook’u bądź na instagramie 🙂

Owocnego tygodnia.

zdjęcia: Mateusz Grzelak

kurtka oraz spodnie – jarmuła
sweter – si-mi
buty – kazar

Zobacz również

2 comments

Reply

Super to wygląda! Taka idealna stylizacja, najbardziej przyciąga mnie ta kurtka jest świetna! Mnie najbardziej ciekawi i w jakim kierunku zmierza moda, jak za kilka, kilkadziesiąt lat będzie wyglądać, bardzo mnie to ciekawi 🙂 Pozdrawiam 😉

Reply

też się zastanawiam, wydaje mi się, że w czasach coraz lepszej technologii i przemysłu zmuszeni zostaniemy do ubierania się jak najprościej, a ludzie ze świata mody będą mogli pozwolić sobie na więcej, choć nie wiem czy tak rzeczywiście będzie : )

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.