Hej wszystkim ! 🙂

Zapraszam na kolejny i ostatni zarazem post z Warszawy, gdzie miałem przyjemność być na sesji zdjęciowej z Weroniką 😉

Dziś casualowy i trochę elegancki post. W Warszawie jest wiele ciekawych miejsc, oczywiście nie wszystkie z nich zwiedziłem. Wybraliśmy z Weroniką i Tomkiem klimatyczną uliczkę, na której zrobiliśmy zdjęcia.

Lubię elegancję, koszule, garnitury, eleganckie buty od zawsze mi się podobały. Od jakiegoś czasu stały się modne mokasyny, różnego rodzaju. Od lakierowanych poprzez zamszowe. W Warszawie dostałem właśnie te buty marki Asos. Skórzane, granatowe z brązowym dodatkiem. Szczerze powiedziawszy zastanawiałem się czy są wygodne, otóż bardzo, jedynym minusem jest to, że mają śliskie podeszwy, ale to może zależy od modelu. Dobrałem do butów kaszmirowy sweter, pod którym jest błękitna koszula oraz krótkie, jasne spodenki. Na szczęście było na tyle ciepło bym mógł je założyć. Mokasyny jeszcze kiedyś wykorzystam;)

Teraz temat z innej beczki. Zastanawiam się nad wybraniem się na casting do programu Top Model Polska. Jak zawsze są tego dobre oraz złe strony. Sam nie wiem, casting już w sobotę, ale chyba pójdę

nowy post już wkrótce, a relacje z castingu będą na bieżąco na snapchacie oraz facebook’u 😀

TOTAL LOOK- ZARA SHOES – ASOS

Zobacz również

One comment

Reply

Ten casting był najlepszą decyzją jaką mogłeś podjąć ♥

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.