Bardzo długo nic nie dodawałem, było to spowodowane zarówno nadmiarem pracy a także awarią mojego telefonu, który z niewiadomych przyczyn sam się wyłaczył. Na szczęście posiadam gwarancję oraz ubezpiecznie, więc musiałem poczekać tylko kilka dni na nowy 🙂

Jak tu nie iść nad morze w taką pogodę, ciepło, ale gdy wieje chłodny wiatr można się przeziębić.
Molo w Orłowie (dzielnica Gdyni) ma swój urok. Nie jest tak długie jak molo w Sopocie, ale przyciąga swoim otoczeniem, obok szkoła plastyczna, masa pozytywnych i oryginalnych osób, po lewej stronie klif, uznany za najpiękniejszy w Polsce, a do tego prostota obiektu.
Uwielbiam morze, nie mógłbym chyba mieszkać w innym miejscu.

Zdecydowałem się na kremową bluzę w kwiatowe wzory. Nie jest to aż tak rzucający się w oczy wzór, jak na przykład kolor spodni, które ostatnio założył stylista Adrian Grajcar(@adrian_grajcar, (można zobaczyć na jego instagramie). Osobiście uważam, że granatowe spodnie w różowe kwiaty przypominające dziecięcą kolekcję zwykłej sieciówki nie są odpowiednie dla chłopaka, fakt coraz częściej wybiera się zamiast mono kolorów, te bardziej wyraziste, kolorowe, w różnorakie printy. Sam widzę, że na dziale męskim przybywa dużo t-shirt’ów, koszul i bluz w kwiatowe wzory, jednak popyt na nie jest mały ze względu na panujące stereotypy.
Mimo to, mnie się bardzo spodobała, print nie jest wyzywający, krzykliwy, a przyjemny dla oka,z lekko roślinnym akcentem bardzo ciekawie umiejscowionym na bluzie.

Pic by M.T.I

BLOUSE – ZARA MAN
PANTS – ZARA MAN
SHOES – ALL STAR CONVERSE

Zobacz również

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.