Kolejne zdjęcia z Warszawy, tym razem w starej części miasta uchwycone przez M.T.I są mocne i bardzo skontrastowane, mroczne.
Uzyskaliśmy ten efekt poprzez robienie zdjęć z fleszem w ciemnej uliczce.

Zwykły set składający się z kurtki baseball’owej i jeans’ów uważam za dobrze dobrany do charakteru sesji.

Jak już pewnie wiecie z Facebook’a dokładnie tydzień temu odbyły się Targi Sztuki w Sopocie, na które bardzo długo czekałem. Całe wydarzenie bardzo mi się podobało, ponieważ w jednym budynku zebrało się wielu artystów spoglądających na świat z innej, ciekawej perspektywy.

Niezwykłe jest to, że potrafią przedstawić to na swoich obrazach, fotografiach czy rzeźbach. Osobiście uważam, że powinno być więcej takich eventów w Trójmieście, bo to przyciąga ludzi i można poznać bardzo ciekawych artystów. Atmosfera i organizacja jak na pierwszą edycję wypadła super, gdzie trzeba dodać, iż była to tylko garstka młodych ludzi- organizatorów.

Po wystawie obrazów i fotografii przyszedł czas na pokaz młodych trójmiejskich, i nie tylko, projektantów. Sam byłem modelem dla Evc dsgn by Natalia Uryniuk 🙂 projekty były ciekawe, inspirujące i przykuwające uwagę, było bardzo profesjonalnie.

W wakacje lub za rok kolejna edycja.:)

Zdjęcia możecie zobaczyć na moim fanpage’u oraz Instagramie.

TOTAL LOOK – PULL&BEAR
SHOES – NIKE ROSHE RUN
CAP – ADIDAS ORIGINALS

Zobacz również

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.