one of my favorite outfit taken in Hotel Warszawa

Hotel Warszawa – to miejsce, które zapadło mi w pamięci jako naprawdę pięknie urządzona przestrzeń pełna zaskakujących rozwiązań architektonicznych, a także świetnie urządzonych pokoi.
Zdjęcia do poprzedniego wpisu również zostały stworzone właśnie w tym hotelu.

hotel Warszawa

Tym razem stworzyłem totalnie inną stylizację niż mam w zwyczaju (wykorzystując te same buty, co we wcześniejszym poście).
Myślę, że mój gust i styl w ogólnym znaczeniu totalnie się zmienił.
Nie uważam siebie za wyrocznię modową, jednak patrząc na to co ubierałem kiedyś i co uważałem za modne – stwierdzam, że zrobiłem „big step” do przodu.

hotel Warszawa

Czas leci przez palce i szczerze powiedziawszy jestem głęboko rozczarowany moim gospodarowaniem czasu, totalną dezorganizacją i brakiem samozaparcia do wstawiania tutaj (czy na instagramie) większej ilości wpisów.

Jednak może po prostu zbyt dużo od siebie wymagam – rozmawiając z rodziną i przyjaciółmi stwierdzili, że zbyt dużo biorę na głowę i mam do siebie żal o niezrealizowanie wielu rzeczy, które zaplanowałem.
Z jednej strony się z tym zgadzam, z drugiej chyba chciałbym robić jeszcze więcej i więcej. W końcu jak to mówią – ciężka praca popłaca 🙂

sweter – Kenzo
spodnie – Zara
torba – Dior
buty – Calvin Klein


zdjęcia – Łukasz Jaśniak

Zobacz również

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.