Witam Was wszystkich serdecznie po mojej długiej nieobecności spowodowanej nagłym przeziębieniem i to tak silnym, że nie jestem w stanie wyjść z łóżka.
Na szczęście mogę Wam za to pokazać wyniki współpracy z marką ECID.

Szyją oni torby, akcesoria, a teraz także plecaki z włoskiej krowiej skóry; marka założona
przez projektantkę Alex Kaminski oraz specjalistkę działu komunikacji Annemarie Minou.
W ofercie dotychczas znajdowały się tylko torby damskie, między innymi małe kosmetyczki MONAD Mini i Maxi, kopertówkę z paskiem DYAD, torbę w kształcie graniastosłupa TRIAD oraz klasyczną pojemną torbę TETRAD.

Oprawa graficzna jak i cały lookbook są wyjątkowe a zdjęcia przykuwają wzrok i zapadają w pamięć. Niektóre wydają się kontrowersyjne, ale w tym cały urok.

Co zostaje w pamięci: coś kontrowersyjnego, ciekawego, wulgarnego czy coś szarego, nijakiego i bezpłciowego?

Tym razem projektantka wybrała mniej wyzywające zdjęcia toteż zdecydowaliśmy się na casual’owy look czyli czarny płaszcz oraz białą koszulę z ZARA, spodnie H&M oraz niezawodne Martensy.

Motywem przewodnim są kontrowersje i stereotypy dotyczące fetyszu.

Podkrążone, przekrwione oczy, zmęczona twarz zupełnie jak po powrocie z imprezy na Sopockim „Monciaku” idealnie wpasowują się w zamysł projektantki. Sesja zdjęciowa została podzielona na dwie części, e-commerce oraz bardziej kontrowersyjną, na którą trzeba jeszcze poczekać. Niedługo zamieszczę zdjęcia :).

Zdjęcia są stricte produktowe, nastawione na promocję marki, która (moim skromnym zdaniem) jest genialna. Sesja zdjęciowa odbyła się w Studio Fotograficznym w samym centrum Sopotu, pod opieką Małgorzaty Popinigis: fotograf z pasją, wielokrotnie nagradzana i ceniona, z poczuciem humoru i głową pełną pomysłów.
Plecaki wykonane są, jak już napisałem, z prawdziwej skóry; dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czerwonym oraz czarnym. Ich minimalizmowi dodają charakteru śruby umocowane na bardzo wytrzymałych sznurkach. Te przy otworze służą po prostu do zamykania plecaka, zaś te na spodzie do regulacji. Można regulować długość ramion, według uznania.
Plecaki są pojemne; sam noszę dużo rzeczy, więc taki plecak jest idealnym rozwiązaniem.
Koszt plecaka to 80€, czyli 340 PLN. Może się Wam wydawać drogo, ale jakość produktu, jego wykonanie, dbałość o estetykę oraz oryginalność są warte tej ceny, tym bardziej, że w podobnej cenie można kupić materiałowy plecak z sieciówki, co często kończy się oddaniem go na reklamację bądź wyrzuceniem.

Zapraszam także do obejrzenia strony projektantki, którą oznaczyłem już linkiem.
Znajdują się tam świetne torebki dla Pań a teraz także plecaki dla Panów.
Miłego Walentego 🙂

Zobacz również

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.