#sport

Ten miesiąc to chyba miesiąc „pierwszych razów”. Napisałem dla Was nowy post w kategorii beauty, teraz sport, co będzie potem? Tego nie wiem, ale wiem na pewno, że chcę się dzielić z Wami moimi przeżyciami i tym co robię na codzień.

kategoria „sport” to dla mnie duże wyzwanie, nowe doświadczenie i mam nadzieję przygoda, która mi się spodoba. Jestem w tej dziedzinie laikiem, nabyte doświadczenie (poprzez treningi z trenerem) staram się wykorzystać na siłowni, sam się wiele uczę, ale nie pokażę Wam żadnych ćwiczeń, przy których mogłaby się zdarzyć krzywda. Pokażę Wam krok po kroku moje osiągnięcia.
Poprzez tę kategorię chciałbym Wam pokazać mój rozwój w tym stylu życia, motywować Was do aktywnego spędzania czasu oraz wyznaczania swoich celów. Przez następne kilka tygodni postaram Wam się pokazać mój kalendarz ćwiczeń, jako osoba szczupła szukam wielu rozwiązać jak poprawić wygląd swojej sylwetki oraz wyrzeźbić się w miarę fajny sposób.
Sam wielokrotnie zadaję mnóstwo pytań jak zacząć, co robić, przez pewien czas miałem nawet trenera, ale wiem że nie każdego z Was na niego stać, bo to drogi wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić, dlatego postanowiłem sam zacząć próbować, oswoić się ze sprzętem na siłowni oraz czasem ćwiczeń.

Te zdjęcia zostały zrobione w Tokio, w dzielnicy Ikebukuro, na boisku. Co dwa dni chodziłem biegać (ostatnio zacząłem systematycznie biegać -raczej na siłowni ze względu na pogodę), żeby poprawić swoją kondycję.

Zazwyczaj na siłownię ubieram przylegające ubrania tj. legginsy i koszulki, wtedy jest mi najwygodniej biegać i ćwiczyć, bo mam wrażenie, że nie mam na sobie ubrań i każdy ruch jest po prostu komfortowy.
Jeśli zaś chodzi o buty to pierwszy raz zainwestowałem w obuwie tylko do biegania, praktycznie w ogóle w nich nie chodzę na co dzień. Wydaje mi się, że warto odłożyć trochę pieniędzy na takie buty, bo wygodne uprawianie sportu jest chyba najważniejsze. Nie wyobrażam sobie ćwiczyć w innych butach, niewyprofilowanych, w których stopa dobrze się nie układa.
Odzież stricte na siłowanie jest dla mnie dosyć istotna, mam poczucie, że te ubrania są jak „mundurek do szkoły”, który zakłada się tylko wtedy kiedy się tam wybiera.

Zawsze zastanawiałem się nad urządzeniami monitorującymi aktywność fizyczną, jak wiecie zdecydowałem się na zegarek dedykowany dla iPhone’a – apple watch z iSpot’a, dzięki któremu widzę ile spalam kalorii, jaki czas upłynął od rozpoczęcia danego ćwiczenia do jego końca, a także nie muszę co chwilę patrzeć na zegarek kiedy koniec, bo powiadomi mnie kiedy koniec ćwiczeń czy biegania.
Często przy zbyt wysokim tętnie trzeba zwolnić ćwiczenia (tak mówił mój trener), chwilkę odpocząć, teraz nie mam tego problemu, żeby sprawdzić swój puls, wszystko w jednym.
W tych czasach jeśli chcemy zdecydować się na zdrowy styl życia, trzeba w to zainwestować, dlaczego? Moim zdaniem przyspieszy to efekty ćwiczeń, a także zmotywuje do pokonywania większych przeszkód.

zdjęcia: Matusz Grzelak

NIKE TOTAL LOOK + SHOES
WATCH – APPLE WATCH FROM iSPOT

 

Zobacz również

8 comments

Reply

„Jestem w tej dziedzinie laikiem i nie do końca wiem jak dobrze ćwiczyć, dlatego pokażę Wam krok po kroku moje osiągnięcia.” i tyle mi wystarczy.
Takim czymś możesz zrobić ludziom krzywdę. Kosel się nie pcha w takie rzeczy, a ma zdecydowanie większą wiedze i doświadczenie, no ale.. czego się nie robi dla popularności 😉

Reply

Świetny post i zdjęcia ??

Reply

Zdjęcia naprawdę mega!!!!! Super kategoria!! Myślę, że pomożesz wielu osobom ? Świetnie!!!

Reply

Hej 🙂 tez mam problem zeby sie zmotywowac do cwiczen ale dzięki tobie chyba nawet dzis sie wezem za siebie. A tak wgl to super post wzasadzie jak zawsze 🙂 najlepsze co mozna zrobic na rozpoczęcie dnia to przeczytac twoj post 🙂

Reply

Megaa , rób tak dalej naprawdę fajnie się czyta i oglonda twoje wpisy i zdjęcie

Reply

Świetny post ! Mam do ciebie pytanie…Czy mając 164 cm wzrostu mam szansę osiągnąć coś w modelingu ? Nie chciałabym aby wzrost wszystko mi zrujnował…

Reply

Minimum 180 :/

Reply

work work work work

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.